Toužíte po dlouhých vlasech?

Pokud se již několik měsíců či let pokoušíte marně nechat dorůst své prameny až do pasu a stále se vám to nedaří, jsou jemné, roztřepené a celkově nehezké, máme pro vás řešení – vyzkoušejte prodlužování vlasů. Díky této metodě získáte nejenom požadovanou délku, ale i hustotu a objem. Váš nový účes bude vypadat skvěle […]

Flyboarding

Pokud se již několik měsíců či let pokoušíte marně nechat dorůst své prameny až do pasu a stále se vám to nedaří, jsou jemné, roztřepené a celkově nehezké, máme pro vás řešení – vyzkoušejte prodlužování vlasů. Díky této metodě získáte nejenom požadovanou délku, ale i hustotu a objem. Váš nový účes bude vypadat skvěle a vydrží tak po dlouhou dobu díky profesionální práci našich kadeřníků a kvalitě používaného materiálu. Buďte in a získejte vzhled modelky!

Výsledek vás potěší

Uvidíte, že získáte zcela nový a lepší vzhled. Vaší peněženkou to příliš neotřese a ani kvalita vašich dosavadních pramenů nikterak neutrpí. Na výběr máte z několika metod. Jednotlivé metody vám samozřejmě rádi vysvětlíme a pomůžeme najít pro vás tu nejvhodnější. Jistě nebudete litovat výsledkem!