Úklid s námi?

To je dokonalá souhra činností, která vede k jednomu jedinému cíli! Společné prostory budou vždy pečlivě vyčištěny a spravovány k plné spokojenosti všech nájemníků! A to je určitě také váš cíl! V klidu si prostudujte naše stránky a jednoduše promyslete, co by se vám líbilo, nebo co byste potřebovali! Úklid bytových domů není jednoduchá záležitost! Pokud vše pravidelně […]

To je dokonalá souhra činností, která vede k jednomu jedinému cíli! Společné prostory budou vždy pečlivě vyčištěny a spravovány k plné spokojenosti všech nájemníků! A to je určitě také váš cíl! V klidu si prostudujte naše stránky a jednoduše promyslete, co by se vám líbilo, nebo co byste potřebovali! Úklid bytových domů není jednoduchá záležitost! Pokud vše pravidelně zastřešujete vlastními silami, víte, že většina nájemníků chce mít brzy hotovo a výsledek není podle představ! Pokud se, ale obrátíte na zkušenou profesionální firmu, rázem zjistíte, co všechno bylo až dosud ve vašem paneláku zanedbáváno a opomíjeno! Nabízíme komplexní portfolio služeb, nabízíme solidní práci a pravidelné termíny! Je na nás spolehnutí v každém ročním období, v létě posekáme dokonce i trávníky před vchodem, v zimě odklidíme sníh!

A co schránky?

Určitě to zná každý, kdo zde někdy bydlel! Zaprášené schránky, množství popadaných letáků válejících se po zemi! Co s tím? Málokomu vadí, že společné prostory jsou špinavé a zanesené vším možným! Vyřešte to jednoduše, objednejte si naše služby! Postaráme se nejen o schránky a jejich okolí, ale i o všechno ostatní!