Ukryjte vaše poklady za zeď

Přemýšlíte, kam vaše kamarádka skrývá svoje oblečení a ostatní věci, když nikde nevidíte přečnívající nábytek, jen pouhé zdi? Zdi, které mají zajímavé a moderní řešení, osvětlení, zrcadla nebo sklo? Možná to není jen tak obyčejná zeď, ale vestavěná skříň Praha. Jedním odsunutím zjistíte, že za tou zdí se skrývá úžasný úložný prostor plný polic, poliček […]

Přemýšlíte, kam vaše kamarádka skrývá svoje oblečení a ostatní věci, když nikde nevidíte přečnívající nábytek, jen pouhé zdi? Zdi, které mají zajímavé a moderní řešení, osvětlení, zrcadla nebo sklo? Možná to není jen tak obyčejná zeď, ale vestavěná skříň Praha. Jedním odsunutím zjistíte, že za tou zdí se skrývá úžasný úložný prostor plný polic, poliček i věšáků. Jedním zasunutím dokonale uklizeno.

Dřív, než se zařídíte

Máte ještě prázdný byt a chystáte se k zařizování? Je nutné nakoupit zbytečný nábytek, který časem přestane být moderní a užitečný? Využijte každé místo vašeho bytu a vyřešte ho vestavěnými skříněmi Praha. Skvěle se hodí do malého i velkého prostoru, skvěle využijí každý kout i zeď jako úložiště a vytvoří dokonalý design vašeho bytu. Výběr odstínů, doplňků, skla nebo zrcadel a další parametry dle vašich představ.