Užijte si kvalitní wellness

Kde hodláte strávit vaši dovolenou? Že v horách? Potom vám nabízíme jedinečný pobyt na Šumavě. Čeká na vás hotel České Žleby uprostřed národního parku Šumava. Budete okouzleni nádhernou přírodou. Poznáte nádherný kraj poblíž hranic s Rakouskem a Německem. U nás určitě budete spokojeni. Wellnes Šumava vás nezklame. Využijte této jedinečné příležitosti a navštivte hotel České Žleby […]

Flyboarding

Kde hodláte strávit vaši dovolenou? Že v horách? Potom vám nabízíme jedinečný pobyt na Šumavě. Čeká na vás hotel České Žleby uprostřed národního parku Šumava. Budete okouzleni nádhernou přírodou. Poznáte nádherný kraj poblíž hranic s Rakouskem a Německem. U nás určitě budete spokojeni. Wellnes Šumava vás nezklame.
Využijte této jedinečné příležitosti a navštivte hotel České Žleby na Šumavě. Rádi vás u nás přivítáme. Spatříte nádherný kraj, ocitnete se přímo v národním parku Šumava. Nebudete litovat. Hotel je velmi dobře vybaven, má restauraci s celodenním provozem, máme vnitřní bazén, půjčovnu jízdních kol a koloběžek. Wellness Šumava na vás čeká.

Pěší turistika

Šumava je přímo ideální pro pěší turistiku. Můžete využít i služeb wellness Šumava.