V sekcích nábytku

V jednotlivých sekcích nábytku a bytových doplňků můžete přehledně hledat a vybírat, co zrovna potřebujete domů pořídit. V oddělení sedacích souprav, kuchyní, dětských pokojů už se orientujete zcela snadno, neboť jejich pořizování a zařizování už máte za sebou. Nyní vás čeká oříšek, a to je úprava a vybavení šatny. Je to o prostoru Veškerá možnost […]

Flyboarding

V jednotlivých sekcích nábytku a bytových doplňků můžete přehledně hledat a vybírat, co zrovna potřebujete domů pořídit. V oddělení sedacích souprav, kuchyní, dětských pokojů už se orientujete zcela snadno, neboť jejich pořizování a zařizování už máte za sebou. Nyní vás čeká oříšek, a to je úprava a vybavení šatny.

Je to o prostoru

Veškerá možnost vybavení šatny je závislá na velikosti prostoru a tvaru této místnosti či tohoto místa. Může být přiřazováno k předsíni a souvisí obvykle s velkými vestavěnými skříněmi, které jsou plné oblečení, tašek, obuvi, deštníků a dalších důležitých věcí, které zde potřebujeme mít po ruce. Sekce tohoto druhu nábytku vám poskytne různé řady doplňků, ze kterých si vybíráte dle vašeho stylu bydlení.