Večeře pro přátele

Máte tak málo příležitostí si v klidu popovídat s přáteli. V rušných klubech je sice spousta zábavy, ale na klidný rozhovor to vůbec není. A tak jste začali pořádat společné večeře. Nejen že si užíváte vaření, které je vaším velkým koníčkem, ale společně se bavíte už i u přípravy. A že si i během náročného vaření zachová váš […]

Flyboarding

Máte tak málo příležitostí si v klidu popovídat s přáteli. V rušných klubech je sice spousta zábavy, ale na klidný rozhovor to vůbec není. A tak jste začali pořádat společné večeře. Nejen že si užíváte vaření, které je vaším velkým koníčkem, ale společně se bavíte už i u přípravy. A že si i během náročného vaření zachová váš domov příjemnou a svěží vůni? Ano! A to jen díky výkonné digestoři, kterou jste si pořídili.

Dříve pro restaurace, dnes pro každou domácnost

Skutečně tomu tak dříve bylo, že výkonný odsavač se do domácností vůbec nepořizoval a vlastnily jej jen restaurace, nebo jídelny. A čemu můžeme vděčit za jeho hojné rozšíření? No přeci změně v trendu bydlení. V současné době už neoddělujeme kuchyni jako samostatnou místnost a zpravidla už není ani vybavena okny. Stal se z ní jen kout, součást větší užitné zóny v domě. A aby nám nepronikaly nepříjemné zápachy do ostatních místností, je pomoc digestoře zcela nezbytná! Jen tak si můžete užívat poctivého vaření bez obav, že se vám bytem šíří spousta nebezpečné vlhkosti.