Vstupní rohože

Vstupní rohože nejsou žádný úžasný vynález, o kterém by se toho mnoho namluvilo. Jsou designově jednoduché, ale to neznamená, že by nám k ničemu nesloužily… Jsou to právě tyto rohože, které přivítají každého návštěvníka jako první. A pokud nechceme udělat špatný první dojem, pak bychom se jimi měli alespoň trochu zabývat. Lepší je udělat první dojem […]

Flyboarding

Vstupní rohože nejsou žádný úžasný vynález, o kterém by se toho mnoho namluvilo. Jsou designově jednoduché, ale to neznamená, že by nám k ničemu nesloužily… Jsou to právě tyto rohože, které přivítají každého návštěvníka jako první. A pokud nechceme udělat špatný první dojem, pak bychom se jimi měli alespoň trochu zabývat.
Lepší je udělat první dojem kladný než negativní, na tom se nejspíš shodneme… Těžko můžeme chtít po zákazníkovi, který si boty před vstupem musí otřít do kusu hadru, aby nám věřil, že poskytujeme kvalitní služby, když ani podrážky si nemůže dobře otřít. Vstupní rohože jsou tedy základem.

Udělejte dobrý dojem

Tak si trochu pomozte a udělejte dobrý první dojem! Pokud zákazník už při prvním kontaktu s firmou zjistí, že je vše čisté a v pořádku, bude pak ochotnější u Vás utratit své těžce vydělané peníze a o to Vám přeci jde především. Vstupní rohože jsou prostě správnou volbou.