Výhodně

Celá akce venkovní žaluzie probíhala dobře. Jeho manželka to celé vedla k rychlému a zdárnému konci, neboť věděla, že za tři dny začíná manželovi ten velký projekt, na který potřebuje klid a plné soustředění, její starší syn se začíná připravovat na finální fázi učení se na disertační přezkoušení a jejich mladší syn se teď připravuje […]

Flyboarding

Celá akce venkovní žaluzie probíhala dobře. Jeho manželka to celé vedla k rychlému a zdárnému konci, neboť věděla, že za tři dny začíná manželovi ten velký projekt, na který potřebuje klid a plné soustředění, její starší syn se začíná připravovat na finální fázi učení se na disertační přezkoušení a jejich mladší syn se teď připravuje na bakalářské státní závěrečné zkoušky.

Životní štěstí

Amélie se na chvíli zastavila ve všech svých přípravách a komandování a kontrole dělníků a zamyslela se nad tím, jak neuvěřitelně skvěle se jí život vydařil. Uvědomovala si, že jenom málo lidí má takové štěstí, jako má ona. Má inteligentní děti, které celý život miluje, má manžela, který je skvělý, chytrý, úspěšný, je jí věrný a stále ji miluje. Nechápala, jak si takové štěstí zasloužila.