Za rozumné peníze

Objevila jste brigádu svých snů. Konečně můžete uplatnit své nově získané jazykové schopnosti. Záříte nad inzerátem na internetu, než dojdete k místu výkonu pracovní činnosti. Znovu je tu hlavní město. Trošku vám pohasne nálada. Po chvíli pocit lítosti vystřídá bleskový nápad. Otevíráte novou záložku na internetu. Přece jen je tu ještě možnost poohlédnout se po levném […]

Flyboarding

Objevila jste brigádu svých snů. Konečně můžete uplatnit své nově získané jazykové schopnosti. Záříte nad inzerátem na internetu, než dojdete k místu výkonu pracovní činnosti. Znovu je tu hlavní město. Trošku vám pohasne nálada. Po chvíli pocit lítosti vystřídá bleskový nápad. Otevíráte novou záložku na internetu. Přece jen je tu ještě možnost poohlédnout se po levném ubytování v Praze.

I dlouhodobě

Vaše oči neklidně těkají po monitoru počítače. Postupně prohlížíte fotografie zajímavých odkazů. Až se vám náhle rozjasní tvář. To je ono! Dlouhodobé bydlení vhodné pro každého. Vyzkoušejte levné ubytování v Praze! Líbí se vám fotografie vašeho budoucího pokoje. Začínáte se těšit na pracovní prázdniny a poznávání nových míst i lidí.