Zjistěte, čím byli vaši předkové

Kdo z Vás už někdy nepřemýšlel nad tím, jestli některý jeho předek třeba nebyl nějak důležitý nebo významný člen společnosti? Je pravdou, že každý náš předek je vlastně důležitý a významný, protože bychom tu bez nich nebyli my. Ale pokud Vás skutečně zajímá, kdo byli Vaši předkové a chcete je znát. Chcete vědět, kde žili, co […]

Flyboarding

Kdo z Vás už někdy nepřemýšlel nad tím, jestli některý jeho předek třeba nebyl nějak důležitý nebo významný člen společnosti? Je pravdou, že každý náš předek je vlastně důležitý a významný, protože bychom tu bez nich nebyli my. Ale pokud Vás skutečně zajímá, kdo byli Vaši předkové a chcete je znát. Chcete vědět, kde žili, co dělali a kde jsou třeba pochování, tak neváhejte ani minutu a obraťte se na nás. Postaráme se o vytvoření rodokmenu, který bude obsahovat jména a příjmení všech Vašich předků, které si budete přát vyhledat a také jejich data narození a úmrtí a také jejich povolání. Budete mít nádherný přehled o tom, jak se vyvíjela vaše linie a to bez namáhavé práce a hledání.

Kde žili Vaši předkové nebo kde jsou pohřbeni

Všechno hledání necháte na našich bedrech. Projdeme pro Vás všechny matriční listy a další potřebné dokumenty, abychom zjistili všechno potřebné o všech Vašich předcích a mohli Vám tím vytvořit dokonalý a ucelený rodokmen Vašeho příbuzenstva. Přijďte k nám a zadejte nám své požadavky. Nic není nemožné. Můžete si nechat sestavit jen příbuzenstvo z otcovy strany, což je asi časově i finančně nejméně náročné a můžete mít hotovou práci už do měsíce nebo si můžete nechat sestavit typ, ve kterém budou obsažení předci z obou stran, jak od matky, tak od otce, který už je časově náročnější a i cenově dražší. Také od nás dostanete kopie z matričních knih a další informace.