Zvolte si termín

Stačí si vše u nás objednat produkt, zvolit si termín vyzvednutí balíku přímo u vás nebo na jiném, vámi určeném, místě a přepravované zboží správným zabalením ochránit proti případnému mechanickému poškození během přepravy. Přestože my i zboží, které přepravujeme, jsme řádně pojištěni, můžete samozřejmě zvolit i další připojištění. Na přepravu většího množství zboží, neskladného zboží […]

Flyboarding

Stačí si vše u nás objednat produkt, zvolit si termín vyzvednutí balíku přímo u vás nebo na jiném, vámi určeném, místě a přepravované zboží správným zabalením ochránit proti případnému mechanickému poškození během přepravy. Přestože my i zboží, které přepravujeme, jsme řádně pojištěni, můžete samozřejmě zvolit i další připojištění. Na přepravu většího množství zboží, neskladného zboží nebo nadměrného nákladu můžete zvolit připevnění na jednocestnou paletu nebo na europaletu. Kurýrní služby, které našim klientům nabízíme již řadu let, jsou za velmi příznivé ceny. Náš kalkulátor zásilek vám vše řádně prozradí.

Opravdu je to snadné

Opravdu je to s námi snadné. Vše, co potřebujete dopravit kamkoliv na území naší republiky, ale i do zahraničí, stačí řádně zabalit s využitím strečové nebo bublinkové fólie, papírových krabic různých velikostí a rozměrů i kartonů. Využít můžete i jednocestné palety nebo europalety. Inspirovat se můžete našimi tipy na balení. Tím zabráníte případnému nechtěnému poškození zásilky během přepravy.